דף הבית » כללי » PRP – הטיפול החדשני למגוון מצבים
PRP

PRP – הטיפול החדשני למגוון מצבים

טיפול פלזמה הוא הליך חדשני ומתקדם המסייע לחדש תאים בגוף. הוא עושה שימוש בחומר טבעי המצוי בגוף האדם ונלקח ישירות מהמטופל או המטופלת אשר עוברים את ההליך, ונקרא פלזמה עשירה בטסיות. טיפול בפלזמה עשירה בטסיות (PRP) הוא טיפול חדשני המשמש כבר שנים רבות לטיפול במגוון של מצבים רפואיים שונים. למי הטיפול הייחודי מתאים ומה האפקט שלו? קראו וגלו.

כיצד טיפול PRP מתבצע ואיך זה עובד?

טיפול ב-PRP כולל לקיחת דגימה מהדם של המטופל עצמו, ולאחר מכן הפרדה וריכוז של טסיות הדם על מנת ליצור הזרקת PRP. במהלך טיפול PRP נלקחת מהמטופל דגימת דם אשר מועברת לאחר מכן לצנטריפוגה. המכשיר מפריד בין הרכיבים ויוצר פלזמה מועשרת בטסיות הדם הנושאות ריכוז גבוה של הורמוני גדילה. כאשר החומר המרוכז מוזרק לאזור שצריך לרפא, הוא מעודד צמיחה והתחדשות של תאים ורקמות בגוף. הזרקה זו מוזרקת לאזור הפגוע כדי לעזור לקדם תהליכי גדילה טבעיים. מטרת טיפול זה היא לעורר את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף, להפחית דלקות, לקדם תיקון רקמות ולעודד צמיחה מחודשת ושיפור המראה. על ידי שימוש ברכיבי הדם של המטופל עצמו, טיפולי PRP בטוחים ויעילים עם מינימום תופעות לוואי. רוצים לדעת עוד לגבי הטיפול הייחודי והחדשני הזה? ביונד אסתטיק מרכזים עבורכם את כל המידע הרלוונטי ביותר בנושא.

באילו סוגי מצבים טיפול זריקות PRP יכול לעזור לטפל?

הזרקת פלזמה עשירה בטסיות דם (PRP) הוא טיפול מהפכני ששימש לסייע בטיפול במגוון מצבים של שרירים ושלד. על ידי הזרקת טסיות מרוכזות לאזור הפגוע, טיפול ב-PRP יכול לעורר את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף ולהפחית את הדלקת. טיפול זה נמצא כיעיל בטיפול בתחום האורתופדיה במצבים כגון דלקת גידים, קרעים בשרוול המסובב, ועוד. הוא גם יכול לעזור להאיץ את ההתאוששות מניתוח או פציעה ולהפחית את הכאב. בכל הנוגע לאסתטיקה, טיפול שיער PRP מחולל מהפכה באופן שבו אנו מטפלים בהתקרחות ובנשירת שיער. הוא פועל לעצירה ולהפוך את תהליך ההתקרחות ובו זמנית מעורר זקיקים רדומים כדי לקדם צמיחת שיער בריאה ועבה יותר, עם פתרון חדשני המתאים לגברים ולנשים כאחד. כמו כן, בכל הנוגע לעור הפנים, טיפול PRP לפנים מאפשר להחליק קמטים, למצק את העור ולשפר את המרקם והמראה שלו בכמה רמות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן