דף הבית » כללי » מטען מהיר לאופניים חשמליים: 4 בדיקות לקניה טובה

מטען מהיר לאופניים חשמליים: 4 בדיקות לקניה טובה

אופניים חשמליים הפכו זה מכבר לכלי התחבורה המועדף, בעיקר בערים הגדולות. וכשמדובר בכלי התחבורה הכל כך נוח הזה, הסוללה היא החלק החשוב ביותר שלו, והמטען הוא אמצעי עזר משמעותי לא פחות. בשורות להלן בבחירת במטען, ונעמוד על הבדיקות החשובות שיש לעשות כשקונים מטען כזה. למה חשוב לבחור מטען מהיר איכותי לאופניים? אילו בדיקות עשויות לסייע בבחירת המטען הנכון? להלן התשובות שיסייעו לכם לבחור נכון.

למה חשוב לבחור מטען מהיר איכותי לאופניים חשמליים

כאמור, הסוללה היא החלק החשוב ביותר, והמשפיע ביותר על הביצועים של האופנים החשמליים. ואם יש דבר שמשפיע, או שיכול להשפיע על התפקוד של הסוללה, הרי שזה המטען. מטען איכותי יטען את הסוללה במהירות, ויפחית את הסיכון לכך שהסוללה תידלק, חלילה, או תאבד את היכולת שלה לתפקד. בנוסף, ככל שהטעינה של הסוללה מהירה יותר, כך תהיו פחות חשופים לבעיות, אם חלילה שכחתם לטעון את הסוללה. מטען מהיר מומלץ ואיכותי שומר על הסוללה ומגדיל את אורך החיים שלה.

אז איך בוחרים מטען מהיר לאופניים

להלן 4 בדיקות חשובות לקניית מטען מהיר איכותי המתאים לאופניים חשמליים שלכם:

  1. חיבורים: אפילו שזה נשמע טריוויאלי לחלוטין, חשוב מאד לבדוק שהחיבורים של המטען המהיר שאותו אתם חושבים לקנות, מתאימים לחיבורים של האופניים שלכם. ממש לא נעים לגלות שקניתם מטען מהיר, אבל לא ניתן להשתמש בו לצרכים שלכם.
  2. מפרטים טכניים: חשוב לבדוק את המפרטים הטכניים. למעשה, מכל המלל הטכני, מה שחשוב ביותר לשים אליו לב הוא עוצמת הזרם והמתח של המטען. עוצמת הזרם נמדדת באמפר (A) ואילו המתח נמדד בוולט. אם כבר היה לכם מטען מהיר, כדאי לבדוק שהנתונים דומים. אם זה המטען הראשון, כדאי להשוות עם מטענים אחרים ולוודא שהמתח והאמפר משרתים את הצרכים שלכם. חשוב לוודא שהמטען מתאים לאופניים החשמליים שלכם.
  3. זמן טעינה: בדרך כלל, על כל מטען רשום זמן הטעינה המשוער של הסוללה. לכאורה, אפשר להניח שזמן טעינה קצר משרת את המטרה, שהיא טעינה מהירה. עם זאת, כדאי לבדוק גם את המלצות היצרן של הסוללה שלך. חשוב לדעת שמטען לא מתאים, עלול לגרום נזק, הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך. זאת, שלא לדבר על סכנת התלקחות של הסוללה.
  4. חיפוש באינטרנט: ראית מטען מהיר איכותי שמתאים לך? נפלא. עם זאת, כדאי להקדיש עוד מעט זמן, ולחפש עוד מידע על המטען הספציפי שיש בדעתך לרכוש, גם באינטרנט. הדבר נכון תמיד, ונכון שבעתיים אם מדובר ברכישה מקוונת ולא בחנות. בחנות, המוכר יכול לעזור. באתר האינטרנט יש חשיבות עצומה למציאת מידע מוקדם.

אם יש בדעתך לרכוש מטען מהיר ואיכותי לאופניים החשמליים שלך, זה בהחלט המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר , והמקצוענים שלנו יחזרו אלים בהקדם.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן