דף הבית » מידע מקצועי » כל המידע על: חדשות הרצליה
כל המידע על חדשות הרצליה

כל המידע על: חדשות הרצליה

בחלק הצפוני של מחוז תל אביב, הרצליה היא עיר עשירה הידועה בתרבות הסטארט-אפ והיזמות התוססת שלה. הרצליה ממוקמת על החוף המרכזי של ישראל. אוכלוסייתה בשנת 2019 הייתה 97,470. להרצליה, שנקראת על שם תיאודור הרצל, אבי הציונות המודרנית, שטח כולל של 21.6 קמ”ר (8.3 מייל רבוע). אחת השכונות העשירות בישראל וביתם של מספר שגרירויות, אחוזות שגרירים, מטה תאגידים ובתי מגורים של אנשי עסקים ישראלים בולטים היא אזור החוף המערבי שלה, המכונה הרצליה פיתוח.

אתר העיתון השכונתי המוכר, הנקרא והוותיק הוא צומת השרון הרצליה. מאז הקמתו נותר העיתון מקור תקשורתי מקיף, מעמיק ומעורב המכסה את כל תחומי החיים בהרצליה והסביבה. האתר והעיתון משתפים פעולה כדי לספק למשתמשים את המידע העדכני ביותר בכל קטגוריות החדשות, לרבות איכות הסביבה, חינוך, בריאות, נדל”ן, תשתיות, פעילות עבריינית, תחבורה, תרבות וספורט. האתר מציע למשתמשיו מאמרי דעה, טורים אישיים, מדורים מיוחדים והמלצות תוך כיסוי רכילות, פעילויות פנאי וצרכנות.

האתר נוצר במטרה לספק לתושבי המקום את המידע המכריע בזמן אמת, כמו שעיתון צומת הרצליה השרון, העיתון הבכיר בעיר, השפיע וימשיך להשפיע במידע חשוב, עם חשיפות רבות. , במאבקים לטובת התושבים.

חדשות רעננה

מחוז המרכז מכיל את העיר רעננה בדרום מישור השרון. כקילומטר אחד דרומית לכפר תבצור, מקום קרב משמעותי במלחמת העולם הראשונה שהתרחש ארבע שנים קודם לכן, הוא הוקם ב-1922 כיישוב יהודי-אמריקני.

אוכלוסייתה מנתה 75,421 בשנת 2019. היא מוקפת ממזרח בהרצליה, הוד השרון וכפר סבא, וממערב בכפר סבא. עיקר אזרחיה הם יהודים ישראלים שנולדו וגדלו בה, אך יש גם מספר לא מבוטל של מהגרים יהודים מאמריקה ומאירופה.

כאן תוכלו למצוא את כל המידע העדכני ביותר על רעננה, כולל חדשות על הספורט, התרבות, המטבח והעסקים שלה.

https://raanana.mynet.co.il

חדשות הוד השרון

מחוז המרכז הישראלי כולל את העיר הוד השרון. הערים הסמוכות כוללות את כפר סבא, רעננה ורמת השרון. העיר ממוקמת בערך 10 ק”מ (6.2 מייל) מזרחית לחוף הים התיכון.

בשנת 1964 אוחדו ארבע מושבות – מגדיאל, רמתיים, הדר ורמת הדר – להקמת הוד השרון, שלימים הועלתה למעמד של מועצה מקומית. לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (הלמ”ס), להוד השרון שטח כולל של 19.2 קמ”ר (7.4 מייל רבוע) ו-63,175 תושבים נכון לשנת 2019.

את כל המידע העדכני ביותר על העיר הוד השרון תוכלו למצוא כאן.

https://hodhasharon.mynet.co.il

שריפה הרצליה

דירה במתחם “גבעות” בהרצליה עלתה באש.

בקומה הרביעית של מתחם המגורים בעיר ברחוב איינשטיין עלתה באש מרפסת בדירה. ללא נפגעים הצליחו הכבאים לכבות את השריפה.

לאזור נשלחו שש חוליות של שוטרים מתחנות הרצליה ותל אביב, וכולם עבדו בפיקודו של הרב רשף עומרי ברינקר.

בקומה הרביעית של הבניין עלתה באש מרפסת של דירה, אך היא לא התפשטה לפנים ויצר מרחב. השריפה כובתה על ידי לוחמי האש ולמרות שנגרם נזק למרפסת כתוצאה מהאירוע, איש לא נפגע.

כדי לבדוק את הסיבות לשריפה שהתחילה בדירה, הוזעק לשם חוקר שריפות.

 

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן