דף הבית » חדשות עדכניות » תיאור החדשות הקרה והדוגמאות שלה
חדשות קריות

תיאור החדשות הקרה והדוגמאות שלה

חדשות קרות הן מונח המשמש לתיאור החדשות שאינן נחשבות לחדשות או לוהטות. הוא כולל סיפורים כמו עדכוני מזג אוויר, רכילות מפורסמים וסיפורים דומים אחרים. שאנשים רבים לא יזדעזעו לשמוע. אבל אולי הם עדיין מעוניינים. המונח קר משמש בניגוד לחדשות חמות שעשויות להצביע על התפתחויות חדשות או חדשות. לדוגמה, סיפור אחרון המצביע על עלייה במספר מקרי השפעת עשוי שלא להיחשב “קר” מכיוון שאנשים לא מזועזעים מהחדשות וזה נמשך כבר זמן מה.

אחת הסיבות הנפוצות ביותר לכך שאנשים פונים לחדשות קרות היא בגלל שהם מחפשים הסחת דעת מהחיים הקדחתניים שלהם. הם רוצים לשים את דעתם על משהו אחר לזמן מה.

חדשות חיפה

חדשות חיפה הוא עיתון מקוון ערבי פופולרי. הוא מכסה את החדשות האחרונות בעולם הערבי, מפוליטיקה ועד לנושאים חברתיים.

אתר חדשות חיפה הושק ב-2012 על ידי קבוצת עיתונאים ואנשי תקשורת שעבדו במשך שנים בעיתונים ומגזינים ערביים שונים, אך רצו להקים מיזם משלהם.

חיפה ניוז הפך לאחד מהעיתונים המקוונים הערביים המצליחים ביותר עם בסיס קהל גדול ומספר עוקבים מרשים בפלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק, טוויטר ויוטיוב.

מאקו

מאקו הוא אתר חדשות ישראלי. מדובר בצבר חדשות שקיים כ-10 שנים והוא אחד הפופולריים בישראל. מאקו נועד להיות חווית חדשות מותאמת אישית, עם התמקדות בסיפורים מקומיים.

ל-mako יש צוות של עיתונאים ועורכים שעובדים יחד כדי לייצר תוכן לאתר, אבל היא גם משתמשת בבינה מלאכותית כדי לייצר חלק מהמאמרים שלה. היא משתמשת בבינה מלאכותית כדי ליצור סיכומים של מאמרים מפרסומים בינלאומיים ולאחר מכן מפרסמת אותם באתר האינטרנט שלה.

mynet העמק

mynet the valley הוא פורטל מקוון ליזמים שואפים. האתר מציע מגוון רחב של שירותים, לרבות אימון, חונכות והדרכה.

האתר נועד לעזור לאנשים עם הרעיונות העסקיים שלהם ולספק להם את המשאבים הדרושים כדי להפוך את הרעיונות הללו למציאות. זה גם מספק פלטפורמה ליזמים להתחבר זה לזה ולשתף את החוויות שלהם.

פלילי חיפה

חיפה היא העיר השלישית בגודלה בישראל, מוקד כלכלי מרכזי והנמל הראשי של המדינה.

חיפה היא גם עיר עם שיעור פשיעה גבוה באופן מפתיע. זה לא משהו שאנשים מצפים מהעיר השלישית בגודלה בישראל. שיעור הפשיעה בחיפה גבוה ב-47% מהממוצע הארצי.

ניתן להסביר את בעיית הפשיעה של חיפה בנתונים הדמוגרפיים שלה. אוכלוסיית חיפה מגוונת, עם הרבה תרבויות ודתות שונות שחיות זו לצד זו. גיוון זה עלול להוביל להתנגשויות ולחילוקי דעות, שלעיתים עלולים להפוך לאלימות או לפעילות פלילית.

maariv

מעריב הוא עיתון ישראלי. הוא הוקם בשנת 1948 ויוצא לאור בעברית ובערבית. העיתון מופץ ללא תשלום.

מיינט חיפה

Mynet חיפה היא עמותה ללא מטרות רווח המעניקה תמיכה לאנשים החיים בישראל. היא נוסדה ב-2009 על ידי קבוצה של אזרחים מודאגים שרצו להעניק סיוע לעולים החדשים. הארגון מספק מגוון רחב של שירותים, לרבות תמיכה בתעסוקה, מגורים, תכניות תרבות ואמנות ועוד.

עיתון חיפה

עיתון חיפה הוא עיתון מקומי בשפה הערבית שבסיסו בחיפה, ישראל. היא נוסדה בשנת 1933 על ידי משפחת אל-ביזרי היהודית הלבנונית.

העיתון יוצא לאור בימים שני עד שישי ויש לו קהל קוראים של כ-20,000 איש.

כלבו חיפה

חנות הכלבו חיפה הוקמה בשנת 1934 על ידי התאחדות הסוחרים בחיפה ופועלת מאז. החנות ממוקמת בפינת דרך רזיאל ושדרות הנשיא ויש בה מגוון רחב של מוצרים לכל הגילאים.

הסלוגן של החנות הוא “גן עדן הקניות שלך”.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן