דף הבית » כללי » השתלת עצם בחניכיים תופעות לוואי – מה חשוב לדעת
השתלת עצם בחניכיים תופעות לוואי

השתלת עצם בחניכיים תופעות לוואי – מה חשוב לדעת

לניתוח השתלת עצם בחניכיים תופעות לוואי אפשריות שחשוב להכיר על מנת שתוכלו לעבור את ההליך על הצד הטוב ביותר. מדובר בטיפול דנטלי כירורגי שהופך פופולרי יותר ויותר בגלל הצורך של אנשים בהשתלת עצם בחניכיים, אשר עשויה להיות חסרה עקב סיבות שונות. השתלת עצם בחניכיים מאפשרת לבצע השתלת שיניים והרכבת כתרים, ויכולה לעזור לשפר את הבריאות הכללית של החניכיים שלכם. עם זאת, כמו כל הליך רפואי אחר, ישנם סיכונים וסיבוכים מסוימים אשר קשורים לניתוח זה שיש לקחת בחשבון לפני שעוברים אותו. במאמר זה, נדון בכמה מהסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים הקשורים להשתלת עצם בחניכיים תופעות לוואי, כך שתוכלו לקבל החלטה מושכלת לגבי הניתוח בהתאם לאפשרויות שעומדות בפניכם.

מה זה ניתוח השתלת עצם בחניכיים ומתי יש בו צורך?

השתלת עצם הוא הליך דנטלי כירורגי שמטרתו לשקם רקמת עצם הלסת שאבדה עקב מחלת חניכיים או טראומה. ההליך כולל לקיחת עצם מחלק אחר בגוף והשתלתה לאזור הפגוע. זה עוזר לבנות מחדש את עצם הלסת, ומאפשר השתלות שיניים טובות יותר וטיפולים אחרים. השתלת עצם נחוצה לעתים קרובות כאשר אין מספיק רקמת עצם בריאה בפה עבור השתלות שיניים או טיפולים אחרים, כגון כתרים או גשרים. זה יכול לשמש גם לתיקון עיוותים הנגרמים על ידי מחלת חניכיים. רוצים לדעת עוד לגבי ניתוח השתלת עצם בחניכיים ואיפה מומלץ לעבור אותו? ביונד סמייל טיפולי שיניים בטורקיה יעזרו לכם בכל שתצטרכו עם מידע רלוונטי, טיפים והכוונה מקצועית.

אילו תופעות לוואי יכולות להיות לניתוח השתלת עצם בחניכיים?

השתלת עצם בחניכיים הוא ניתוח נפוץ המשמש לשחזור רקמת חניכיים חסרה או פגומה. למרות שזו יכולה להיות דרך מוצלחת לשפר את בריאות הפה שלכם ומהווה הכנה מוקדמת לשתלים דנטליים, לעיתים עלולים להיות סיכונים אפשריים ותופעות לוואי פוטנציאליות. לאחר ניתוח השתלת עצם, תיתכן נפיחות באזור הפגוע, שאמורה להיעלם לאחר מספר ימים. גם דימום בעור נפוץ וגם הוא אמור להיפתר עם הזמן. אם אתם חווים אחד מהתסמינים הללו במשך יותר משבועיים לאחר הניתוח, כגון תחושה של ירידה ברגישות או הרגשה כאילו ההרדמה עדיין לא פגה, יש לפנות מיד לרופא המומחה שלכם.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן