דף הבית » כללי » בעל מקצוע בתחום המוזיקה? עליך לקדם בטיחות

בעל מקצוע בתחום המוזיקה? עליך לקדם בטיחות

אם יש משהו שמחבר בין אנשים, זה מוסיקה. לכן, אם גם אתה עובד בתחום הזה ועושה מידי פעם מסיבות לקהל גדול, אתה בוודאי רואה זאת בעצמך. אנשים מגיעים, ומיד רואים כיצד המוזיקה מחברת ביניהם. הם רוקדים, מדברים כשברקע שומעים מוזיקה נפלאה ונהנים מכל רגע. לכן אתה, בתור דיג’יי למסיבות , בוודאי גם מקפיד לבחור את המוזיקה הנכונה. זה ברור שלא לכל מסיבה יכולה להתאים אותה מוזיקה, כך שהעניין דורש הרבה תשומת לב. מה שכן, חשוב שתדע: בין אם אתה עושה את המסיבות תמיד באותו מקום ובין אם לא, יש עוד כמה דברים שאתה צריך לשים לב אליהם. אחד מהמאפיינים של רוב המסיבות הוא שיש במקומות כאלה הרבה אנשים. לכן, אם יש לך אפשרות לקדם גם את נושא הבטיחות ולדאוג שהמקום שאליו כולם מגיעים כדי לרקוד יהיה מקום בטוח, מובן שכדאי לעשות זאת.

איזה אישורים צריך כדי לתפעל עסק של מסיבות כמו שצריך?

מי שעובד בתחום המסיבות יודע היטב: צריך הרבה סוגים של אישורים כדי שהמקום יעבוד בצורה חוקית. משמעות הדברים היא שאי אפשר ככה סתם להחליט שמקום מסוים יתפקד במועדון או רחבת ריקודים. למעשה, צריך לדאוג לכל האישורים, ויש לעשות זאת עוד לפני שמזמינים אנשים לרקוד באותו מקום. זו הסיבה שבגללה גם אתה, בתור איש מקצוע שעובד בתחום המסיבות והמוזיקה, צריך לקדם את העניין הזה. משמעות הדברים היא שאתה צריך לדאוג כמה שיותר מהר לקבל אישור כיבוי אש לטופס . אם לא יהיה לך אישור כיבוי אש, המקום שתתפעל לא באמת יפעל בצורה בטיחותית וחוקית. אתה יכול להיות בטוח שהדבר האחרון שתרצה זה להזמין קהל רחב לרקוד לצלילי המוזיקה שלך במקום שמווה סכנה. בנוסף, אתה ממש לא רוצה לעבור על חוק בכל מה שקשור לאישורי עסקים. לכן, אם תוכל לטפל בכל העניינים האלה עוד היום, למה לדחות זאת למחר?

מי יוכל לעזור לך לקבל את כל האישורים הנדרשים?

בין אם מה שחסר לך היום זה אישור כיבוי אש ובין אם דרושים לך אישורים אחרים, חשוב שתבין: אתה לא לבד. למעשה, יש היום לא מעט אנשי מקצוע שיוכלו לעזור לך לקבל את האישורים הנדרשים לך. בפועל, כאשר תתחיל לבדוק את הדברים, אתה תראו שכל מי שעובד בתחום המוזיקה וצריך לקדם את ענייני הבטיחות של עסק שלו, עושה זאת בעזרת המומחים. אתה תוהה מדוע זה כדאי? פשוט מאוד: אם לא תיעזר במי שמכיר את התחום הזה, אתה עלול ללכת לאיבוד. מדובר כאן על הרבה מאוד עניינים בירוקרטיים שונים. בנוסף, אם תנסה להשיג בכוחות עצמך את האישורים הדרושים לעסק שבו אתה עושה מסיבות, עלול מאוד להיות שזה ייקח הרבה זמן. בזמן הזה, או שהעסק שלך יעבוד בצורה לא חוקית, או שפשוט לא תוכל לעבוד. לכן ברור מדוע גם הפקטור של הזמן הינו משמעותי. זו עוד סיבה נהדרת שבגללה, אם גם אתה רוצה להשיג כמה שיותר מהר את האישורים הדרושים לך, כדאי שתיעזר במי שעוסק בתחום הזה. מעבר לכל אלה, אתה יכול להיות בטוח שאם תקדם את הנושא של הבטיחות – זה יעזור גם לאחרים. זה עניין של שליחות ודוגמא אישית. לכן רצוי מאוד שתעשה כל מה שאתה יכול כדי לקבל כמה שיותר מהר את האישורים השונים, כולל אישור כיבוי אש. כך תוכל להמשיך ולעשות אינספור מסיבות, והכול בצורה בטיחותית שאינה מסכנת את המבלים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן