דף הבית » חדשות עדכניות » מבזקי חדשות לפי קטגוריה
מבזקי חדשות לפי קטגוריה

מבזקי חדשות לפי קטגוריה

מבזקי חדשות הם דיווחים קצרים ועדכניים בנושא. הם בדרך כלל נמשכים פחות משתי דקות ובדרך כלל משודרים בשידור חי. התוכן מתעדכן בדרך כלל כל 15 דקות לערך כדי להבטיח שהצופים יקבלו את המידע העדכני ביותר על האירוע בזמן שהוא מתגלגל.

ניתן לסווג מבזקי חדשות לסוגים שונים. לדוגמה, ישנן מבזקי חדשות על אירועי ספורט, חדשות פיננסיות ועדכוני מזג אוויר.

מהבהבים

הבזקים הם אירועים קצרי מועד שקורים בעולם, בדרך כלל בצורה של אסונות טבע. הם יכולים להיגרם על ידי רעידות אדמה, התפרצויות געשיות, צונאמי וסופות טורנדו. הבזקים משמשים גם לתיאור ההשפעות של אסונות טבע אלה כמו ההרס שהם גורמים לתשתיות ולחיים.

את כל החדשות

בסעיף זה, נסתכל על שלושת צוברי החדשות הפופולריים ביותר: חדשות Google, חדשות יאהו ו-Bing News.

חדשות Google הוא צובר החדשות הפופולרי ביותר בעולם. זהו שירות חינמי המספק גישה לאלפי עיתונים ומגזינים מרחבי העולם.

Yahoo News הוא שירות חינמי המספק גישה לכותרות חדשות, תמונות וסרטונים מובילים מרחבי העולם.

Bing News הוא שירות חינמי המספק גישה לכותרות חדשות, תמונות וסרטונים מובילים מרחבי העולם.

חדשות בעברית

תעשיית התקשורת הישראלית היא תעשייה תחרותית. יש הרבה עיתונים, תחנות טלוויזיה ואתרי אינטרנט שמתחרים על תשומת הלב של אותו קהל. הציבור הישראלי מופגז כל הזמן בחדשות ובמידע.

תעשיית התקשורת הישראלית עברה שינויים דרמטיים בשנים האחרונות. השינוי המשמעותי ביותר היה המעבר מפלטפורמות דפוס לפלטפורמות מקוונות, ולכך הייתה השפעה גדולה על האופן שבו אנשים צורכים חדשות. בשנים האחרונות צצו מספר אתרים חדשים בשפה העברית כמתחרים רציניים לעיתונים העבריים המסורתיים, ביניהם וואלה!, מאקו ו-ynet.

חדשות 10

חדשות 10 היא אפליקציה המיועדת למי שנמצא תמיד בדרכים ורוצה להתעדכן בכל ההתרחשויות האחרונות באזור שלו. הממשק של האפליקציה נקי ואינו מציף את המשתמשים במידע רב מדי, מכיוון שהוא רק מראה להם את מה שהם צריכים לדעת על האזור שלהם. יש לו גם אריח חי שמעדכן את המשתמשים בחדשות מתקדמות בזמן שזה קורה.

אחד מה איל

One.co.il הוא אתר הספורט הגדול בישראל ואחד מהאתרים הפופולריים ביותר בארץ בסך הכל. הוא בבעלות וואן מדיה גרופ, המחזיקה גם בעיתון “ידיעות אחרונות” ואתר החדשות הישראלי ynet.

במרץ 2015 הודיעה וואן מדיה גרופ כי רכשה את אתר הספורט הישראלי וואלה ספורט תמורת 26 מיליון דולר. מהחברה נמסר כי מדובר ב”רכישה הגדולה ביותר בתולדות תעשיית התקשורת הישראלית”.

האתר זמין בעברית, אנגלית, ערבית ורוסית. יש לו גם אפליקציה שניתן להוריד במכשירי אנדרואיד או iOS. אחד הקטעים הפופולריים ביותר באתר הוא הבלוג החי, המספק לקוראים עדכונים חיים ממשחקים ואירועים בזמן שהם קורים

.

אתר צ’אט

אתרי צ’אט הם דרך מצוינת ליצור חברים ולשמור על קשר עם אנשים שגרים רחוק.

חלק מאתרי הצ’אט מיועדים לצ’אט בלבד, בעוד שלאחרים יש תכונות אחרות כמו משחקים, קניות ועוד.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן