דף הבית » מידע מקצועי » כמה דברים שלא ידעתם עליהם: חדשות ערוץ 10
כמה דברים שלא ידעתם עליהם חדשות ערוץ 10

כמה דברים שלא ידעתם עליהם: חדשות ערוץ 10

לאחר שבוטל המיזוג בין רשת לערוץ 10, בענף דנים כעת בשתי תוצאות אפשריות: או שערוץ 10 יעבור לשידור חדשות בלבד, או שחדשות 10 תמשיך לפעול ללא תלות ברשת אך תשכור לה את שירותיה. כספק חיצוני.

בעלי המניות בערוץ 10 הצהירו כי בכוונתם להפסיק לשלוח כסף ולשים קץ לקיום הערוץ בהיעדר מיזוג עם רשת. עם זאת, אלי אזור השקיע 10 מיליון שקל והצטרף לערוץ בתחילת השבוע, ופורסם כי נמשך מצוד אחר משקיעים נוספים. תוכניות עתידיות לערוץ אינן ודאיות, ומנהיגים עסקיים דנים בשתי חלופות ברות קיימא לסגירה.

המצבים הללו, לפי גורם בולט בענף, אפשריים להפליא ועשויים אפילו להבטיח לבעלי המניות שערוץ 10 תהיה החברה הרווחית היחידה בשוק. אותו גורם הוסיף כי לא סביר שערוץ 10 יפסיק את השידור בזמן שקשת ורשת ימשיכו לשאת במשותף את התוכניות של ארגון החדשות.

חוסר המוטיבציה של הרשת להשלים את המיזוג היה אחד הנושאים הנוספים שעלו. בכירים בתעשייה טוענים כי לאחרונה איבדה הנהלת הרשת אמון בדיוק השיוך לערוץ 10 ולארגון החדשות שלו, בין היתר בגלל חשיפת מצבה הכלכלי המסוכן. ברשת הבינו שכדי להתבסס על חדשות 10, יצטרכו להשקיע כספים משמעותיים באולפן חדש, במיתוג וייעול חברת החדשות וכן בניהול גיוס מורכב מאוד של חלק מהעובדים ופיטורי אחרים. זאת בנוסף להתחייבויות ערוץ 10 כלפי חברות ההפקה, האולפנים והספקים השונים.

חדשות ערוץ 12

הנה כמה מהחדשות הכי חמות בחדשות ערוץ 12:

כל התרופות הטבעיות שיעזרו לך להילחם במחלות חורף, מבצל ועד ג’ינג’ר.

החורף בעיצומו, ותוכלו לראות אנשים מטיילים עם רקמות בידיים ואף אדום בכל מקום. הכרת התרופות הטבעיות שיעזרו לגופך להתאושש מהר ממחלת חורף מטרידה – כמו שפעת, הצטננות או וירוס אחר – תמנע ממך להשתמש בתרופות מיותרות נוספות. פנה לרופא אם אתה באמת לא מרגיש טוב.

גם אם עדיין נעים בחוץ, החורף הגיע, ומחלות העונה בשיאן. שפעת, הצטננות ונגיפים אחרים, כמו הקורונה שלא תעזוב אותנו לבד, כולם יכולים להפריע לשגרת היום שלנו ולכל היותר להגביל אותנו למנוחה של כמה ימים.

ערוץ 14

נכון לעכשיו, 14 (הידוע בכינויו ערוץ 14) הוא ערוץ טלוויזיה ספציפי. פרסומת ישראלית הנתמכת על ידי פרסום בטלוויזיה. הערוץ היהודי הישראלי בע”מ, הבעלים של הערוץ, ידוע כמי שנמצא בימין הפוליטי של ישראל. הערוץ, המכונה ערוץ המורשת, נוסד כערוץ במיוחד למורשת ישראל. ב-30 ביוני 2014 החל לשדר בערוץ הכבלים 20 ובערוץ הלווין 20 בשם ערוץ 20. הערוץ נגיש באינטרנט ומהווה חלק מהחבילות הבסיסיות שמציעה עסקי הכבלים “HOT”, הלוויין “yes”. ספקית, “סלקום TV”, ו”פרטנר TV”. הערוץ לא שידר בשבתות או בחגים מרכזיים מאז תחילתו.

ערוץ 13

ערוץ טלוויזיה מסחרי בשם “רשת” מתנהל בערוץ 13. בערוץ משודרים תוכניות ריאליטי, דרמה, קומדיה, בידור ותחקירים וכן תוכניות אקטואליה. התחנה משדרת את מהדורת החדשות במקביל לבקשה, בין היתר.

בעבר הייתה רשת של זכייניות ערוץ 2 שהפסיקה לשדר. רשת תשדר מעתה בערוץ 13 ואילו קשת תעשה זאת בערוץ 12. בהתאם לתכנית הרישוי.

 

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן