דף הבית » כללי » טיפול PRP לשיער – צמיחה מחודשת וטבעית
טיפול PRP לשיער

טיפול PRP לשיער – צמיחה מחודשת וטבעית

טיפול בפלזמה עשירה בטסיות דם (PRP) הוא טיפול חדשני שצבר תאוצה בתחום הרפואי בזכות יכולתו לסייע בצמיחת שיער. טיפול PRP לשיער משתמש בטסיות הדם של האדם עצמו כדי לעורר זקיקי שיער ולקדם צמיחת שיער חדשה. זה הפך לבחירה פופולרית עבור אלה המחפשים אלטרנטיבה לטיפולים מסורתיים כגון תרופות, טיפולי לייזר ופרוצדורות כירורגיות. מהו טיפול PRP לשיער ולמי זה מתאים? קראו וגלו.

מה זה טיפול PRP לשיער ולמי הוא מתאים?

טיפול PRP לשיער הוא טכניקה חדשה ומהפכנית לשיקום שיער המשתמשת בדם של המטופל עצמו כדי להמריץ את צמיחת השיער. זה עובד על ידי לקיחת דגימה קטנה מהדם של המטופל והפרדת הפלזמה העשירה בטסיות (PRP). לאחר מכן ה-PRP מוזרק לקרקפת, שם הוא ממריץ תאי גזע ומעודד צמיחת שיער חדש. טיפול זה הוכח כיעיל בטיפול בנשירת שיער ובדלילות, כמו גם בקידום שיער עבה ובריא יותר אצל גברים ונשים כאחד.

איך טיפול PRP עוזר לצמיחת שיער?

טיפול בפלזמה עשירה בטסיות דם (PRP) הינו טיפול רפואי חדשני שצובר תאוצה בשנים האחרונות. ההליך כרוך בנטילת דגימה קטנה מהדם של החולה עצמו ולאחר מכן חילוץ ממנו את הטסיות. לאחר מכן מזריקים את הטסיות שחולצו לתוך הקרקפת כדי לעורר את צמיחת השיער. הטיפול ב-PRP עוזר להגביר את זרימת הדם לקרקפת, אשר בתורו עוזר לקדם צמיחת שיער בריאה. זה גם עוזר להפחית דלקת ולשפר את הבריאות הכללית של הקרקפת, ובכך מוביל לצפיפות ועובי השיער מוגברים. בנוסף, זה גם יכול לעזור בהפחתת אזורים מתקרחים או דלילים בקרקפת על ידי גירוי זקיקי שיער חדשים ועידוד הקיימים לצמוח בחזרה חזק ובריא יותר מבעבר.

כיצד טיפול PRP לשיער מתבצע? 

טיפול בפלזמה עשירה בטסיות דם (PRP) הוא טיפול לא כירורגי ששימש לקידום צמיחת שיער. הטיפול כולל נטילת דגימה קטנה מהדם של המטופל עצמו וסיבובו בצנטריפוגה כדי להפריד את טסיות הדם מהרכיבים האחרים. לאחר מכן מזריקים את הטסיות המרוכזות לקרקפת, שם הן משחררות גורמי גדילה הממריצים זקיקי שיער ומעודדים צמיחת שיער חדשה. ניתן להשתמש בטיפול ב-PRP לבד או בשילוב עם טיפולים אחרים, כגון תרופות או ניתוח השתלת שיער, כדי למקסם את התוצאות. מידע נוסף לגבי פי אר פי טריטמנט מחכה לכם בלינק. 

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן