דף הבית » חדשות מקומיות » חדשות מקומיות ובינלאומיות ביבנה
חדשות יבנה

חדשות מקומיות ובינלאומיות ביבנה

חדשות יבנה הוא אתר אינטרנט המעביר את החדשות האחרונות הישראליות והבינלאומיות.

האתר נוסד בשנת 2016 על ידי בוגרי האקדמיה של חיל האוויר הישראלי. למייסדים הייתה מטרה ליצור פלטפורמה מקוונת לאנשים שמתעניינים בישראל, בביטחון ישראל ובמזרח התיכון.

חדשות יבנה מנוהלת על ידי צוות עיתונאים ועורכים, האחראים על איסוף חדשות ממקורות שונים לרבות כלי תקשורת מקומיים ובינלאומיים, בלוגים, דפי מדיה חברתית ואף עדי ראייה בשטח.

חדשות יבנה הוא אתר חדשות המפרסם מאמרים בנושא אקטואליה. האתר שואף לספק לקוראיו את החדשות והמידע העדכניים ביותר על ישראל, המזרח התיכון ואירועים בעולם.

אתר חדשות יבנה כולל מגוון מדורים ביניהם:

– Breaking News – חדשות אחרונות מישראל ומהמזרח התיכון – נושאים פופולריים בישראל ובעולם

– מאמרי דעה של מומחים ידועים בתחומם

חדשות פלילי יבנה

יבנה היא עיר בישראל המונה כ-34,000 תושבים. היא ממוקמת במרכז הארץ והיא אחת הערים העתיקות בישראל.

ביבנה יש היסטוריה ארוכה של פשע. העיר ספגה את חלקה ההוגן ברציחות, מעשי שוד ופשעים אחרים. לאחרונה התפרסמו דיווחים על עלייה בשיעורי הפשיעה ביבנה עקב עוני ומחסור בהזדמנויות תעסוקה.

ממשלת ישראל ניסתה לטפל בבעיות אלו על ידי מתן יותר הזדמנויות עבודה לתושבים ובניית יותר יחידות דיור ציבוריות למשפחות בעלות הכנסה נמוכה.

המשטרה עשתה כמיטב יכולתה לעצור את הפשעים הללו ולתפוס את העבריינים. הם הצליחו לפתור כמה מהמקרים הללו, אבל הם עדיין נאבקים עם אחרים.

חדשות יבנה התאבדות

מותו של החייל הישראלי, יבנה, היה נושא מרכזי בישראל לאחרונה. יבנה הייתה בוגרת תיכון ושירתה שנתיים בצה”ל. הוא השתחרר מהצבא רק שישה חודשים לפני מותו.

הוא נמצא מת ב-3 בנובמבר במכוניתו עם פצע ירי בראשו. אמו אמרה לעיתונאים שהוא לחוץ ושהיא בטוחה שהוא התאבד.

התאבדותו של כתב חדשות יבנה הותירה את עולם התקשורת בהלם. הכתב נמצא מת בביתו בשעות הבוקר המוקדמות של יום רביעי.

חדשות יבנה הייתה כלי חדשות מוכרים ודיווחה על ההתפתחויות האחרונות בישראל במשך עשרות שנים. מותו הפתאומי של הכתב שלהם גרם לרבים לתהות לגבי סיבת מותו ומה יקרה לחדשות יבנה כעת.

נפטרים ביבנה

The Arab-Israeli War of 1948 was a war between the Jewish and Arab people living in Palestine. המלחמה התנהלה על השטח שעתיד היה להפוך לישראל. הערבים הפסידו במלחמה ופלסטינים רבים נהרגו.

בשנת 1948, בעקבות מספר תקריות, פתחה ההגנה במתקפה על יבנה שננטשה על ידי תושביה הערבים. העיירה נכבשה ב-3 בנובמבר 1948 לאחר קרבות קשים שבמהלכם החליפה ידיים מספר פעמים.

חדשות יבנה פייסבוק

עמוד הפייסבוק של חדשות יבנה מהווה מוקד לחדשות ועדכונים ישראליים. עמוד הפייסבוק נוצר על ידי חברת יחסי הציבור הישראלית, ניוז יבנה.

לדף הפייסבוק של חדשות יבנה יש למעלה מ-100 אלף עוקבים. התכנים הם בעיקר בעברית ומכוונים לישראלים המתגוררים בחו”ל, וכן לישראלים החיים בישראל. אתר גלובס, בעברית, חולק מאמרים ממגוון עיתונים ישראלים. אלה נקראים על ידי ישראלים המתגוררים בחו”ל או אנשים שרוצים לעקוב אחר הנעשה בישראל. אתר Oneet משתף כתבות ממגוון עיתונים ואתרי חדשות ישראליים המיועדים לישראלים המתגוררים בחו”ל או לאנשים שרוצים לעקוב אחר הנעשה בישראל.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן