דף הבית » חדשות מקומיות » חדשות אומן – מקור חדשות חדשות
הנה משהו שלא ידעתם על חדשות ערוץ 20

חדשות אומן – מקור חדשות חדשות

חדשות האומן הישראלי הוא אתר פופולרי המתמקד בהתפתחויות האחרונות בתעשיית האומנים הישראלית. הם מתמקדים בנושאים כמו איך להיות בעלי מלאכה מצליחים, איך להתפרנס כבעלי מלאכה, ומה צריך כדי להיות אומן.

האתר קיים משנת 2004 ומספק מידע שימושי לאנשים שמתעניינים במסחר זה כבר שנים רבות. עם זאת, רק לאחרונה הם החלו להציע תכונות מתקדמות יותר כגון ניוזלטרים ופודקאסטים.

חדשות האומן הישראלי הוא אתר חדשות המפרסם כתבות על בעלי המלאכה הישראלים. הוא נוצר על מנת לשמר את מורשת בעלי המלאכה. ונשות ישראל. Artisan News החלה במטרה לשמר את מורשתם של בעלי המלאכה והנשים בישראל. המייסדת, נורית שפיר, מסבירה כי “המוזיאון הציע לנו פלטפורמה לעשות מחקר משלנו”. האתר מנוהל על ידי מתנדבים ישראלים ומנוהל כולו בהתנדבות. עם מאמרים שכתבה נורית שפיר , בנימין פינק ונדב כהן. האתר נוצר במטרה לשמר את מורשתם של בעלי המלאכה והנשים בישראל. נורית שפיר מסבירה כי “המוזיאון הציע לנו פלטפורמה לעשות מחקר משלנו”. היא גם מסבירה שברגע שישראלים מתחילים לאבד את הקשר עם האומנות שלהם, זה אובד לנצח.

כיכר השבת אומן

כיכר השבת, שנבנתה על ידי ממשלת עומאן, היא מקום ליהודים להקים אוהלים וליהנות מארוחת השבת המסורתית שלהם. הכיכר ממוקמת באמצע רובע אל ח’וייר של מוסקט, ומוקפת במסעדות הכשרות לפסח.

יהודים מכל העולם מגיעים לכיכר זו מדי שנה במהלך חג הפסח. זה תואר כ”תכשיט של עומאן”.

הכיכר היא מרחב ציבורי בלב תל אביב, ישראל. במקור זה היה חניון ונקרא רשמית כיכר שבת בשנת 1995, על שמו של הרב הראשי לעיר שלמה גורן.

הכיכר פתוחה לכל בני דת או לאום, והיא אחד המקומות הבודדים שבהם יהודים, מוסלמים ונוצרים יכולים לקיים אינטראקציה חופשית זה עם זה. הכיכר מהווה גם מקום מפגש לארגוני צדק חברתי רבים כמו בצלם ומחסום ווטש.

אומן ראש השנה תשפב

ראש השנה הוא ראש השנה היהודי, וזה זמן להרהורים ולחגיגה. בעל המלאכה תשפב הוא אחת הדמויות החשובות במסורת היהודית. הוא נחגג במשך מאות שנים על ידי יהודים בכל רחבי העולם.

אומרים שהוא אחראי על הכנת השופר, קרן איל שיהודים תוקעים במהלך ראש השנה כדי להודיע על בוא יום הכיפורים ולהשמיע את משפט ה’ על כל אדם בנפרד. כמו כן, מאמינים שתשפב יצר גם את כל שאר הפריטים הפולחניים המשמשים בחגיגות ראש השנה.

אומן ראש השנה תשפב הינו עסק בבעלות משפחתית העוסק בתעשייה למעלה מ-50 שנה. הם מתמחים בפריטי יודאיקה בעבודת יד, כמו חנוכיות, כוסות קידוש ומתנות. החברה ידועה באיכותם ובחדשנותם, שכן הם הציגו עיצובים וחומרים חדשים לשוק.

עלינו להימנע מקניית פריטים זולים יותר מיצרנים באיכות נמוכה מכיוון שהם אינם שווים את העלות. אם אתם רוצים לקנות חנוכייה או פריטי יודאיקה אחרים באיכות טובה, לכו עם אומן ראש השנה תשפב.

חדשות ברסלב

אוכלוסיית ברסלב ישראל מונה כ-15,000 איש.

ברסלב היא עיר במישור השרון, ישראל. הוא ממוקם ליד פתח תקווה וראש העין.

היא נוסדה על ידי מהגרים רוסים ב-1882 ונקראה על שם העיירה ברסט-ליטובסק בבלארוס.

ברסלב ישראל היא עיירה קטנה השוכנת בצפון הארץ. העיירה נוסדה בשנת 1882 על ידי יהודים מרוסיה וממדינות מזרח אירופה אחרות. . בשנת 2006 מנתה אוכלוסיית ישראל 2,000 נפש. זוהי העיירה הראשונה ששמה בשפה העברית. ברסלב פירושו “ברוך ה'”. והוא שינוי של המילה הרוסית “וסבולוד”. ברסלב ישראל נמצאת כ-89 ק”מ מצפון-מזרח לתל אביב. It is close to the Green Line, which marks the border between Israel and Palestine. היא נוסדה בשנת 1882 על ידי יהודים מרוסיה, פולין ושאר מדינות מזרח אירופה.

אומן שלום

umanshalom.co.il הוא אתר המספק מידע על המטבע הישראלי, שוק המניות הישראלי וחדשות כלכליות נוספות בישראל.

האתר קיים יותר מ-10 שנים ומספק מידע רב למשתמשים בו.

דרך צדיקים

זהו ספר התנ”ך העברי. הספר מספר על איך אלוהים עזר לבני ישראל להימלט ממצרים וכיצד הם היו מוגנים על ידי אלוהים בזמן שהם נדדו במדבר במשך 40 שנה. הספר נקרא “דרך ישראל הצדיק” כי הוא מתמקד כיצד עזר ה’ לבני ישראל להיות צדיקים ונאמנים. לאלוהים. התנ”ך העברי הוא אוסף הטקסטים שהוגדרו על ידי רבנים יהודים כטקסטים מקראיים סמכותיים המהווים את התנ”ך העברי. ספרי התנ”ך הנוצריים קוראים לזה הברית הישנה ומשמיטים את מה שאינו בקאנון שלהם, אבל יהודים מחשיבים את כל הספרים בקאנון שלהם כחלק מהתנ”ך העברי. המונחים “הברית הישנה” ו”תנ”ך עברי” הם גם מיושם על טקסטים קדושים של דתות ותרבויות אחרות המלמדים סיפורים, אתיקה וחוקים המבוססים על ספרי התנ”ך העברי. הספר מספר כיצד אלוהים עזר לבני ישראל להימלט ממצרים וכיצד הם היו מוגנים על ידי אלוהים בזמן שהם נדדו במדבר במשך 40 שנה.

ברסלב גלובל

ברסלב גלובל היא סוכנות הידיעות הבינלאומית המובילה בישראל, עם רשת של כתבים ועיתונאים ברחבי העולם. אנו מחויבים לספק מידע מדויק, עדכני ואובייקטיבי על אירועים והתפתחויות המשפיעים על ישראלים ויהודים ברחבי העולם.

ברסלב גלובל היא סוכנות ידיעות ישראלית, אשר נוסדה בשנת 2007 על ידי משפחת ברסלב.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן