דף הבית » מידע מקצועי » הנה משהו שלא ידעת עליו: חדשות פליליות
הנה משהו שלא ידעת עליו חדשות פליליות

הנה משהו שלא ידעת עליו: חדשות פליליות

חדשות הפשע מתמקדות בעיקר בתחומים ספציפיים, כולל פשעי רכוש, הברחת מצרכים מוגבלים ולא חוקיים, גניבה ותקריות שבהן מעורבים מהגרים חסרי תיעוד. פשעים רבים כוללים תושבים מקומיים כמבצעים וכקורבנות, אך מדי פעם מהגר פועל הן כקורבן והן כמבצע. הדבר החשוב ביותר הוא שלתקשורת יש חלק בשינוי האופן שבו החברה רואה ביטחון, מה שיפחית את החששות השליליים שיש לאנשים לגבי דרך חייהם, רכושם ורווחתם. באמצעות חדשות הפשע, זה ישפיע גם על האופן שבו הם רואים את העולם.

חדשות הנוגעות לפלילים ולחוק בטירת הכרמל, קרית, נשר וחיפה החדשות, המבזקים והסיקור של כל כתבי האישום המשטרתיים וכן כל המתרחש בתחנות המשטרה בחיפה, זבולון ונשר. עדכונים זמינים כבר עכשיו בעמוד חדשות חיפה וקריית.

עיתון חדשות הקריות

•סקר בקרית מוצקין צופה שוויון בין יו”ר האופוזיציה ציקי אבישר לראש העיר המכהן חיים צורי, כאשר כל אחד מהם זוכה, לפי הסקר, ל-41% מהתמיכה. הסקר הוזמן על ידי סיעה חדשה במוצקין.

לפי דיווח באתר קלבו, כשנשאלו ברשימה של מי הם יתמכו אם הבחירות למועצת העיר יתקיימו היום, 31% אמרו שיצביעו למוצקינו של חיים צורי, בעוד 29% אמרו שיתמכו ברוח חדשה במוצקינו של אבישר. . עורכי הסקר טוענים כי התמיכה במוסקינטו של צורי, שקיבלה 33 אחוזים מהקולות בסקר של מאי, ירדה בעוד שהתמיכה ברוח החדשה של אבישר, שקיבלה 26 אחוז, עלתה; עם זאת, הם מדגישים ששינויים אלה אינם מובהקים סטטיסטית.

• המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התנגשות טרגית בכביש 22 בה היה מעורב אופנוע בו נהג תושב הקריה.

סמוך לשעה 14:30 התקבלה למוקד 100 תלונה על התנגשות חזיתית בין מכונית לאופנוע בכביש 22 שאירעה מדרום לצפון סמוך לבית הספר הטכני.

שלושה בני אדם שהיו ברכב, בהם אם ושני ילדיה (בני 60 ו-20), נפצעו באורח קל בהתנגשות, בעוד רוכב אופנוע מקריית חיים, בן 44, נפצע באורח קל. בסופו של דבר נקבע מותו של הרוכב בבית החולים, לשם פונו כל הפצועים לקבלת טיפול רפואי במרכז הרפואי רמב”ם בחיפה.

חדשות ירושלים פלילי

• כוחות הביטחון פתחו בחיפושים אחר מחבל שניסה לקלוע בסכין מאבטח בסביבת הר הבית בירושלים לפני שנמלט. זמן קצר לאחר מכן, המחבל שניסה לדקור שוטר סמוך להר הבית נתפס על ידי כוחות ישראליים כשהוא נושא את הסכין.

לפי משטרת ירושלים, “בסמוך לשעה 20:45 נכנס חשוד לעיר העתיקה בירושלים דרך שער המג’לס וניסה לתקוף את אחד השוטרים המוצבים במקום עם סכין בידו” (ללא נפגעים). לאחר מכן, הבחור אץ אל סמוך להר הבית.

• ג’לאל חיג’אזי, תושב ירושלים המנהל דוכן תוצרת בשער הפרחים, נחקר במשרדי חוקר בחקירות רשות המסים בירושלים לאחר שהתברר כי הצליח להסתיר סכומי כסף גדולים במשך שנים רבות.

ייתכן שחיג’אזי הפר את סעיף 220 לפקודת מס הכנסה בכך שלא רישום לרשות המסים רכישות של מוצרים בהיקף כולל של כ-1.5 מיליון שקל בין השנים 2014 ל-2020 על מנת לתבוע מחזורים נמוכים. חשוד זה נחשף באתר אייס.

ירי בקריות

המשטרה פתחה בחקירה לאחר שהתקבלה דיווח במוקד 100 על אירוע ירי בקריית אתא במהלכו נפצע אזרח מקומי באורח קשה.

תושב העיר כבן 20 פונה במצב אנוש מהמקום למרכז הרפואי רמב”ם בחיפה, על פי גורמי רפואה.

במסגרת חקירה מתנהלת, המשטרה מחפשת אחר מבצעי העבירה ואוספת מידע שנאסף במקום על ידי חוקרי מצ”פ. נערכות חקירות על ההיסטוריה והמצב.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן