דף הבית » מידע מקצועי » הנה משהו שלא ידעתם על חדשות ערוץ 20
הנה משהו שלא ידעתם על חדשות ערוץ 20

הנה משהו שלא ידעתם על חדשות ערוץ 20

צעד שמקל את ההגבלות על ערוצי טלוויזיה משודרים המוקדשים לנושאים או לשפות מסוימות אושר על ידי הכנסת בהצבעה הסופית, ומאפשר לערוץ 20 להמשיך לשדר.

הערוץ, שמוכר בעיקר בזכות תוכניות החדשות הימניות שלו למרות שנועד לשאת תוכניות הקשורות לתרבות היהודית, נתקל בבעיות משפטיות כששבר את הרישיון שלו.

ערוץ 9 המשדר תכניות ברוסית, ערוץ המוזיקה והערוץ הערבי הם דוגמאות לערוצי שידור ייעודיים שהתקנתם הועברה לרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו. זה אפשר לערוצים אלה לשדר פרסומות והקל על הרגולציה שלהם תחת רישיונות קפדניים בעבר.

בשנת 2014, ערוץ 20 החל לשדר לראשונה. הוא הכיר בכך שהאג’נדה הפוסט-ציונית הליברלית שולטת בשלוש תחנות החדשות העיקריות של ישראל. היא נבחרה מלכתחילה להרחיב את היקף המנדט שלה ולהעביר תוכניות חדשות שהאתוס שלהן מושתת על מורשת יהודית, כלומר ציונות וכבוד בריא ליהדות, כי היה הגיוני כלכלי לספק לצופים תוכן די מובחן. בחוזה הראשוני שלה צוין כי היא תוכל לעשות זאת אם יבוצעו השינויים הרגולטוריים הנדרשים.

כך, הערוץ הפך לקוץ בעין של אותן קבוצות חזקות שאוהבות להזכיר לנו שחופש העיתונות הוא אבן יסוד בדמוקרטיה.

ערוץ 20 חי

כיום בערוץ 20, המכונה גם ערוץ 20. משודר בערוץ 14 (לשעבר 20) של ספקיות הכבלים והלוויין. התחנה משדרת חדשות בכל יום מלבד יום שישי ומכסה מגוון רחב של נושאים הקשורים לדיון הישראלי-יהודי. https://www.20il.co.il

ערוץ חדשות

בתחום העיתונות המשודרת, ערוץ חדשות הוא פלטפורמה המשמשת להעברת אירועי חדשות ומידע אחר באמצעות טלוויזיה, רדיו או האינטרנט. בדרך כלל, רשת שידור או חדר חדשות מקומי באולפן רדיו או טלוויזיה מפיקים את התכניות. זה עשוי להכיל מידע שהשדר חושב שהקהל שלו ימצא מעניין, כגון סיקור ספורט, תחזיות מזג אוויר, דיווחי תנועה, פרשנות פוליטית, חוות דעת מומחים, תוכן עריכה ודברים אחרים. בדרך כלל, שידור חדשות בודד יציג מספר סיפורים נפרדים המוצגים על ידי מגיש אחד או יותר. לעתים קרובות נכללים ראיונות חיים או מוקלטים של כתבי שטח.

מספר עוגנים וכתבים מועסקים על ידי ארגוני חדשות בטלוויזיה כדי להציע דיווח. בנוסף, הם עשויים לשכור כתבים מיוחדים המתמחים בסיקור נושאי חדשות מסוימים, מטאורולוגים או אושיות מזג אוויר המספקים תחזיות מזג אוויר (שכיחות יותר בחדשות המקומיות ובתוכניות בוקר ברשת), ומגישי ספורט שמסקרים את העבר האחרון, הקרוב ואירועים קרובים ב- ספורט. בדרך כלל, חבילות יצולמו במקום רלוונטי ויערכו בחדר עריכה של חדר חדשות או בחדר עריכה של תרומה מרחוק באתר במרחק מה.

ערוץ 12 חדשות

אפליקציית חדשות 12, שהחלה לפעול ב-2012, שימשה בסיס ל-N12, שהוקמה בפברואר 2020. האתר והאפליקציה משמשים שלוחה דיגיטלית של חדשות 12, ארגון החדשות של שידורי קשת 12. תוכל להישאר מעודכן בכל החדשות האחרונות מארגון החדשות המוביל בישראל באמצעות האפליקציה והאתר.

תוכל להישאר מעודכן בכל הנושאים ב-N12, כולל פוליטיקה, ביטחון, פשע, חדשות מקומיות ועולמיות, פיננסים, צרכנות, ספורט, תרבות, דיגיטל, סגנון חיים, אוכל ועוד.

תוכלו לצפות בכל אירועי החדשות המיוחדים בשידור חי בשידורי חברת חדשות 12 באתר ובאפליקציה שלנו.

 

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן